Продажа 2-комнатной квартиры, 57 м²

ул. Жунисова, 10/8, г. Алматы, Наурызбайский р-н На карте
Продажа 2-комнатной квартиры, 57 м² в Алматы
Продажа 2-комнатной квартиры, 57 м² в Алматы - фото 2
2-комн. квартира
57 м² площадь
2 из 6 этаж
2019 год постройки
2 бөлмелі пәтер Алма Сити-де сатылады, тыныш аудан, жаңа, таза. Құжаттары толық, тек нақты ақшаға. Толық мебелденген, кондиционер жаңа, терезелерде решетка, су фильтрі бар. Жақын жерде мектептер, балабақшалар, дүкендер және автобус.
О квартире
Адрес
ул. Жунисова, 10/8
Название ЖК
Количество комнат
2
Этаж
2
Площадь
57 м²
Этажность
6
Высота потолков
2.7 м
Количество подъездов
3
Квартир в доме
36
Год постройки
2019
Подробнее о ЖК
Расположение
Загрузка...
Опубликовано: 09.11.2025
Номер объявления: 3580491
Пожаловаться на объявление
34 000 000 ₸
Загрузка...
596 491 ₸ за м²
Аналитика цены
Средняя цена в этом районе
594 966 ₸/м²
<1%
дороже среднего
+7 708 Показать телефон

Собственник